Gokart Menn

Sorteringsknapper for hvert firma under
Posisjon Navn Bedrift Resultat Energy Games Poeng Poeng Teknisk cup
1 Bjørnar Johnsen Siemens 00:26:75 30 30
2 Vetle Vintervold Siemens 00:27:03 28 28
3 Kenneth Eide Haugen Siemens 00:27:47 27 27
4 julian Straus Sintef Energi 00:27:94 26 26
5 Harald Helgesen Enova 00:27:99 25 25
6 Sigmund Størset Sintef Energi 00:28:11 24 24
7 Børge Nilssen Stafne Enova 00:28:13 23 23
8 Johannes Lochner Sintef Energi 00:28:16 22 22
9 Magnus Wold Siemens 00:28:17 21 21
10 Olaf Lehn Tranås Sintef Energi 00:28:27 20 20
11 Espen Hafstad Solvang Sintef Energi 00:28:48 19 19
12 Marius Jensen Siemens 00:28:52 0 0
13 Rune Røkke Enova 00:28:63 17 17
14 Sondre Hamarheim Westad Powel 00:28:67 16 16
15 Kim Joar Øverås Siemens 00:28:77 15 15
16 Marius Skatland Siemens 00:28:80 14 14
17 Goran Durakovic Sintef Energi 00:28:83 13 13
18 Daniel Gruebl Siemens 00:28:84 12 12
19 Michael Jokiel Sintef Energi 00:28:89 11 11
20 Jonas Krueger Sintef Energi 00:28:90 10 10
21 Hans Olaf Hågenvik Sintef Energi 00:28:94 9 9
22 Arild Mork Statkraft 00:29:17 8 8
23 Jarle Karlsen Entro 00:29:30 7 7
24 Lennart Schönfelder Sintef Energi 00:29:89 6 6
25 Sigurd Hofsmo Jakobsen Sintef Energi 00:29:98 5 5
26 Eirik Sundal Siemens 00:30:59 0 0
27 Bendik Hansen Sintef Energi 00:30:74 0 0
28 Daniel Flathagen Enova 00:30:78 2 2
29 Magnus Askeland Sintef Energi 00:31:03 1 1
30 Kenneth Tjong Siemens 00:31:65 1 1
31 Francesco Puricelli Sintef Energi 00:33:00 1 1

Gokart Damer

Posisjon Navn Bedrift Results Energy Games poeng Poeng Teknisk cup
1 Guro Watten Furu Enova 00:27:58 30 30
2 Kjersti Berg Sintef Energi 00:28:14 28 28
3 Julie Strandheim Siemens 00:28:34 27 27
4 Hanne Sandven Powel 00:28:88 26 26
5 Christel Berg Entro 00:29:36 25 25
6 Monika Nikolaisen Sintef Energi 00:29:57 24 24
7 Linn Emelie Schäffer Sintef Energi 00:29:63 23 23
8 Bea Weiss Siemens 00:29:92 22 22
9 Julie Schjerve Entro 00:30:03 21 21
10 Karoline Ingebrigtsen Sintef Energi 00:30:20 20 20
11 Malin Schei Powel 00:30:64 19 19
12 Konstanze Kölle Sintef Energi 00:34:40 0 18
13 Alexandra Karpilow Sintef Energi 00:35:41 17 17
14 Vilde Rye-Holmboe Powel 00:35:72 16 16