Motbakkeløp med hinder Menn

Sorteringsknapper for hvert firma under
Posisjon Navn Bedrift Resultat Energy Games Poeng Poeng Kondisjonscup
1 Vemund Gurholt Siemens 00:07:52 30 30
2 Henrik Kirkeby Sintef Energi 00:08:33 28 28
3 Knut Hjertvik Powel 00:08:35 27 27
4 Bjørnar Fjelldal Powel 00:08:56 26 26
5 Atle Rygg Årdal Sintef Energi 00:09:06 25 25
5 Eirik Sundal Siemens 00:09:06 25 25
5 Eirik Aartun Powel 00:09:06 25 25
8 Arild Lote Henden Sintef Energi 00:09:09 22 22
9 Ailo Aasen Sintef Energi 00:09:15 21 21
10 Simen Braaten Powel 00:09:33 20 20
11 Thomas Koch Siemens 00:09:38 19 19
12 Kenneth Eide Haugen Siemens 00:09:43 18 18
13 Eirik Mo Statkraft 00:09:44 17 17
14 Kristian Thinn Solheim Sintef Energi 00:09:45 16 16
15 Brede Hagen Sintef Energi 00:09:49 15 15
16 Espen Hanssen Statkraft 00:09:51 14 14
17 Boris Tistan Powel 00:09:56 13 13
18 Halvor Lund Sintef Energi 00:09:57 12 12
19 Jostein Bø Fløystad Sintef Energi 00:10:07 11 11
20 Finn-Magnus Johannessen Siemens 00:10:14 10 10
20 Torbjørn Andersen Ve Sintef Energi 00:10:14 10 10
22 Geir Sira Knudsen Statkraft 00:10:15 8 8
22 Mats Arnesen Siemens 00:10:15 8 8
24 Vetle Vintervold Siemens 00:10:33 6 6
25 Sivert Eliassen Siemens 00:10:50 0 5
26 Arild Mork Statkraft 00:10:59 0 0
27 Hans Helmer Sæternes Sintef Energi 00:11:00 3 0
28 Helge Venås Flægstad Entro 00:11:12 2 2
29 Ole Magnus Rydsaa Siemens 00:11:45 1 1
30 Eivind Huse Entro 00:11:49 1 1
31 Torben Rasmussen Siemens 00:12:21 1 1
32 Bjørn Berg Siemens 00:13:06 1 1
33 Allan Alfheim Entro 00:15:14 1 1
34 Einar Wist Statkraft 00:15:37 1 1

Motbakkeløp med hinder Damer

Posisjon Navn Bedrift Results Energy Games poeng Poeng Kondisjoncup
1 Karoline Husevåg Kvalsvik Sintef Energi 00:11:02 30 30
2 Hanne Kauko Sintef Energi 00:11:33 28 28
3 Hanne Rygg Siemens 00:11:41 27 27
4 Line Rydså Sintef Energi 00:12:08 26 26
5 Ida Loen Siemens 00:12:10 25 25
6 Katrine Kavli Sivertzen Powel 00:12:19 24 24
7 Linda Eimhjellen Entro 00:12:46 23 23
8 Astrid Svarva Powel 00:12:51 22 22
9 Mari Voldsund Sintef Energi 00:13:45 21 21
10 Mette Bugge Sintef Energi 00:13:52 20 20
11 Kine Munkelien Powel 00:14:08 0 19
12 Hanne Bårdsen Powel 00:14:25 0 0